Müşteri Hizmetleri

+90 (212) 485 92 60

Neredeyiz?

Başakşehir - İstanbul

Eposta

majet@majet.com.tr

Mesai Saatlerimiz

08.3o - 18.oo

Kurumsal Kimlik

Su Jeti Kurumsal Kimlik

Majet, Su Jeti İle Fason Kesim San. Tic. Ltd. Şti.

Su jeti kesimi pratik olarak herhangi bir materyali kesmenin en hızlı ve en uygun maliyetli yollarından biridir. Kusursuz doğrulukta malzeme kesimine ihtiyacınız olursa Majet Su Jeti (Water Jet) ile Kesim olarak 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Firmamızda Su Jeti (Water Jet) Kesim Teknolojisi ile Mermer, Granit, Seramik, Cam, Metal, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Bakır, Pirinç, Plastik, Pleksiglas, Ahşap gibi doğada bulunan bütün malzemelerin hassas fason kesimi yapılmaktadır.

Majet' te biz, 2001 yılından günümüze su jeti (water jet) kesme makineleri kullanıyor ve kendi orijinal su jeti makineleri üreticimiz Nevtaş Su Jeti Kesim Makineleri ile kusursuz su jeti (water jet) ile kesim hizmetleri sunuyoruz.

Firma olarak, mermer, granit, cam, seramik malzemelerin inşaat ve mimarlık sektöründe kullanılmak üzere dekoratif kesimlerini gerçekleştiririz. Metal, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, pirinç, plastik, pleksiglas, ahşap ve doğada bulunan her türlü malzemelerin kesiminde 24 saat kesintisiz, hassas ve kaliteli hizmet sunarız.

CAD/CAM ve Mühendislik hizmetlerinin yanı sıra; özellikle mermer, granit, cam, metal, alüminyum gibi malzemeler ile bunların kombinasyonlarından oluşan çeşitli dekoratif ürünlerin tasarımı ve imalatını su jeti kesim teknolojisi ile gerçekleştiririz.

Majet olarak, basit veya küçük işleri yapabilsek de, karmaşık ve zorlu projelerde uzmanız. Örneğin, karmaşık parçaların eğimli veya koniksiz bir yüzey gerektiren kaynak hazırlığı gibi 3D özelliklere ihtiyaç duyduğu projeleri başarı ile sonuçlandırıyoruz.

© 2001 - 2018 Majet Su Jeti İle Kesim San. ve Tic. Ltd. Şti.